Biuro Handlowe
ul. Puławska 10 lok 32
02-566 Warszawa
Wejście w bramę przy kantorze.
22-408-00-00
604-400-004
602-300-003
pon-pt 10.00-18.00
Dane teleadresowe, kontakt
NPS
Zamów newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapowiedziach, promocjach oraz specjalnych rabatach.

 

Metody i koszy wysyłki

* Dostawa kurierem w Polsce


Nasz sklep oferuje produkty wysokiej jakości.
Zamówione produkty docierają do Państwa kompletne, bez komplikacji i uszkodzeń oraz szybko i prosto pod wskazany adres również dzięki współpracy z doświadczoną i niezawodną firmą kurierską UPS.

 

Nie wysyłamy przesyłek inną firmą kurierską, ani za pośrednictwem Poczty Polskiej z racji na duże ryzyko niedostarczenia przesyłki na czas, albo nie dostarczenia jej wcale – i trudną procedurę reklamacyjną w takich sytuacjach. Istnieje jednak możliwość wysłania przesyłki firmą kurierską, z którą Odbiorca paczki ma podpisaną umowę (dotyczy tylko produktów, za które zapłacono w formie przedpłaty).

 

Koszt wysłania za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS standardowej przesyłki o wadze do 5 kg wynosi 40 pln brutto.
Koszty wysyłki dla zamówień obejmujących artykuły o dużych gabarytach, lub niestandardowym terminie doręczenia, lub wadze powyżej 5 kg (np. sprzęt wyposażenia studia, oświetlenie studyjne, duże zestawy fotograficzne, itd.), a także dla przesyłek wielopaczkowych, jest wyceniany indywidualnie dla konkretnego zamówienia oraz w zależności od Państwa potrzeb. W takich przypadkach jednak koszt przesyłki nie przekroczy 90 pln brutto.

 

Wszystkie paczki są ubezpieczone, a sprzęt w nich jest dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie przesyłki oklejone są naszą firmową taśmą. W momencie przekazania paczki firmie kurierskiej, każdorazowo informujemy Klientów o szczegółach doręczenia, takich jak numer nadania, adres doręczenia, kwota pobrania - drogą mailową, gdzie można śledzić drogę przesyłki poprzez dostęp do strony, gdzie jest ona monitorowana.

 

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze. Prosimy uprzejmie o zwrócenie uwagi, czy odbierana przesyłka od kuriera nie nosi śladów otwierania, czy jest oklejona naszą firmową taśmą i czy nie nosi ona śladów rozcinania oraz czy opakowanie paczki nie nosi śladów uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki, prosimy uprzejmie o kontakt z nami przed podpisaniem odbioru paczki u kuriera.
W przypadku przesyłek wysyłanych za pobraniem istnieje możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera (lub każdej osoby z otoczenia, która będzie świadkiem rozpakowywania), jednak zawsze po wpłaceniu kurierowi pełnej kwoty pobrania. Nie ma możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki przed wpłaceniem pełnej kwoty pobrania kurierowi.

W okresie zimowym, gdy panują niskie temperatury ważne jest, aby otrzymany sprzęt przed uruchomieniem rozpakować i ogrzać w temperaturze pokojowej (przez kilka godzin). Wyeliminuje to ryzyko uszkodzenia elektroniki na skutek uruchamiania zmarzniętych elementów.


W celu skutecznego doręczenia, bardzo prosimy wybrać taki adres dostawy przesyłki, aby kurier mógł zastać Odbiorcę, lub osobę uprawnioną do odbioru przesyłki pod wskazanym odbiorem. Dla ułatwienia dostarczenia przesyłki można również podać zakres godzinowy, w jakich Odbiorca będzie przebywał pod wskazanym adresem dostawy.


Kurier trzykrotnie podejmuje próbę doręczenia przesyłki. Po trzech nieudanych próbach doręczenia przesyłki, istnieje jeszcze możliwość odebrania jej osobiście z oddziału UPS, który ją doręczał. Odpowiedni adres i telefon do oddziału firmy kurierskiej znajduje się TUTAJ.


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Nami:
tel. (22) 408 00 00 (godz. 10.00-18.00, od pon-pt)

 

* Odbiór osobisty w Warszawie


Zamówienie można odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Nasz adres:

 

Internetowy Sklep-Komis „OKO” s.c.

Biuro Handlowe

ul. Puławska 10/32

02-566 Warszawa

 

Nasze biuro mieści się na rogu ul. Rakowieckiej i ul. Puławskiej – w narożnej kamienicy naprzeciwko Silver Screen (dawnego Kina Moskwa), tuż obok pl. Unii Lubelskiej.

Wejście od ul. Puławskiej, w bramę obok kantoru - domofon 32.


W razie problemów z trafieniem prosimy o kontakt telefoniczny - pomożemy nas znaleźć.

Aby zakupić coś i odebrać osobiście wystarczy zadzwonić, napisać maila lub złożyć zamówienie przez stronę wybierając odbiór osobisty jako formę dostawy!

Zapraszamy!

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.